Wyrażam zgodę na złożenie w moim imieniu petycji zamieszczonej na stronie: www.petycje.internetowe.pl oraz na przetwarzanie moich danych osobowych przez stowarzyszenie PROJEKT URSYNÓW (KRS 0000597204) z siedzibą w Warszawie, w celu złożenia tej petycji, informowania o wszelkich działaniach z nią związanych i jej wynikach, a szczególności podania jej do publicznej wiadomości wraz z listą podpisanych osób (nieobejmującą adresu e-mail).


Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu podpisania petycji, a także, że w każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.


Chcę otrzymywać e-mailem informacje na temat przebiegu zbierania podpisów, sposobie załatwienia sprawy przez odpowiednie organy władzy publicznej, innych sprawach ważnych dla społeczności Ursynowa i Warszawy, a także o innych działaniach planowanych lub prowadzonych przez jej organizatora – stowarzyszenie PROJEKT URSYNÓW.

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.